Класиране на участниците от 1 до 11 клас
в XXV национален математически турнир "Иван Салабашев",
явили се на 3 декември 2016 година в гр. Стара Загора

№ по ред за съответния клас
Име, презиме, фамилия
Град
Училище
Клас
Точки
Място
1
Антон Стефанов Иванов Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 1 54 1
2
Росица Светославова Русева Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 1 54 1
3
Симеон Данаилов Бъчваров Стара Загора СУ "Максим Горки" 1 54 1
4
Андреан  Николаев Аргиров Стара Загора СУ "Железник" 1 48 2
5
Вяра Динкова Пенева Стара Загора VI ОУ "Св. Никола" 1 48 2
6
Денислав Боянов Георгиев Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 1 48 2
7
Калоян Мирославов Иванов Стара Загора VI ОУ "Св. Никола" 1 48 2
8
Стилян Христов Радев Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 1 48 2
9
Вероника Красимирова Артинова Стара Загора VI ОУ "Св. Никола" 1 42 3
10
Виктор Антонов Минев Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 1 42 3
11
Биляна Бориславова Бонева Стара Загора VI ОУ "Св. Никола" 1 36 4
12
Парис Изедин Салатне Стара Загора VI ОУ "Св. Никола" 1 36 4
13
Александър Дианов Стоев Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 1 30 5
14
Йоан Николаев Михайлов Стара Загора СУ "Максим Горки" 1 30 5
15
Йордан Иванов Михнев Стара Загора СУ "Иван Вазов" 1 30 5
1
Йозгюр Рашид Раиф Димитровград СУ "Любен Каравелов" 2 42 1
2
Дария Венциславова Христакиева Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 2 33 2
3
Калоян Николаев Кацаров Стара Загора IX ОУ "Веселин Ханчев" 2 30 3
4
Теодор Бориславов Иванов Димитровград ОУ "Пенчо Славейков" 2 30 3
5
Ния Георгиева Георгиева Димитровград ОУ "Пенчо Славейков" 2 27 4
6
Жаклин Йорданова Бахова Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 2 24 5
7
Константина Петрова Петрова Хасково ОУ "Христо Смирненски" 2 24 5
8
Мартина Петрова Атанасова Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 2 24 5
9
Павел Деянов Желязков Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 2 21 6
10
Теодор Живков Тончев Димитровград ОУ "Пенчо Славейков" 2 21 6
11
Георги Веселинов Койчев Свиленград СУ "Д-р Петър Берон" 2 18 7
12
Делиана Чавдарова Илиева Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 2 18 7
13
Димитър Димитров Белинов Стара Загора СУ "Максим Горки" 2 18 7
14
Драгомир Стефанов Андреев Стара Загора II ОУ "П. Р. Славейков" 2 18 7
15
Ивайло Красимиров Станков Димитровград СУ "Любен Каравелов" 2 18 7
16
Нелия Янчева Янева Стара Загора НУ "Димитър Благоев" 2 18 7
17
Никол Цветозарова Калчева Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 2 18 7
18
Валентина Райкова Сербезова Стара Загора XI ОУ "Николай Лилиев" 2 15 8
19
Георги Димитров Димитров Стара Загора XI ОУ "Николай Лилиев" 2 15 8
20
Георги Живков Милев Хасково ОУ "Христо Смирненски" 2 15 8
21
Иван Йосифов Иванов Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 2 15 8
22
Кристиян Христов Гуглев Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 2 15 8
23
Мария Георгиева Димитрова Раднево II ОУ "Св. П. Хилендарски" 2 15 8
24
Никола Христов Колев Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 2 15 8
25
Сияна Станиславова Якимова Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 2 15 8
26
Ивет Николаева Колева Раднево II ОУ "Св. П. Хилендарски" 2 12 9
27
Кристиян Недков Байков Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 2 12 9
28
Мартин Драганов Караджов Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 2 12 9
29
Мартин Евгениев Алексиев Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 2 12 9
30
Петромил Веселинов Димов Чирпан СУ "Пейо Крачолов Яворов" 2 12 9
31
Полина Христова Радева Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 2 12 9
32
Армас Дианов Бойчев Стара Загора VI ОУ "Св. Никола" 2 9 10
33
Виктория Петрова Петрова Раднево II ОУ "Св. П. Хилендарски" 2 9 10
34
Даная Александрова Димитрова Стара Загора НУ "Димитър Благоев" 2 9 10
35
Десислав Миленов Генов Раднево II ОУ "Св. П. Хилендарски" 2 9 10
36
Еванина Ангелова Ангелова Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 2 9 10
37
Магдалена Ивайлова Минева Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 2 9 10
38
Мая Костадинова Костадинова Стара Загора IV ОУ "Кирил Христов" 2 9 10
39
Никол Мартинова Гутева Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 2 9 10
40
Рая Георгиева Налбантова Раднево II ОУ "Св. П. Хилендарски" 2 9 10
41
Сияна Мирославова Маринова Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 2 9 10
42
Сияна Тихомирова Василева Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 2 9 10
43
Щерьо Щерев Щерев Стара Загора IV ОУ "Кирил Христов" 2 9 10
44
Дарина Радославова Радева Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 2 6 11
45
Калина Калоянова Карачева Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 2 6 11
46
Кристиян Красимиров Дренчев Стара Загора НУ "Димитър Благоев" 2 6 11
47
Сиана Георгиева Каракашева Стара Загора СУ "Максим Горки" 2 6 11
48
Христомир Константинов Костадинов Димитровград ОУ "Пенчо Славейков" 2 6 11
49
Жанет Иванова Петкова Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 2 3 12
1
Станислав Данаилов Димов Стара Загора СУ "Максим Горки" 3 39 1
2
Велизар Маринов Маринов Стара Загора СУ "Васил Левски" 3 27 2
3
Георги Димов Тотев Димитровград СУ "Любен Каравелов" 3 27 2
4
Валентина Иванова Иванова Димитровград СУ "Любен Каравелов" 3 24 3
5
Велизар Спасов Гулев Стара Загора НУ "Димитър Благоев" 3 24 3
6
Галияна Деянова Вълчева Димитровград ОУ "Алеко Константинов" 3 24 3
7
Дария Абдулхамид Ал-Али Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 3 24 3
8
Кристина Матеева Матева Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 3 24 3
9
Милен Иванов Бомбалов Любимец НУ "Захари Стоянов" 3 24 3
10
Таня Валентинова Вълкова Стара Загора СУ "Максим Горки" 3 24 3
11
Иван Веселинов Точев Стара Загора СУ "Максим Горки" 3 21 4
12
Магдалена Иванова Николова Димитровград СУ "Любен Каравелов" 3 21 4
13
Мартин Мариянов Георгиев Стара Загора СУ "Васил Левски" 3 21 4
14
Мартин Светланов Чешмеджиев Стара Загора VI ОУ "Св. Никола" 3 21 4
15
Никол Николаева Гочева Димитровград СУ "Любен Каравелов" 3 21 4
16
Габриела Пламенова Ганева Димитровград СУ "Любен Каравелов" 3 18 5
17
Дейвид Николаев Нейков Стара Загора НУ "Димитър Благоев" 3 18 5
18
Живко Иванов Желязков Стара Загора НУ "Димитър Благоев" 3 18 5
19
Иван Диянов Гогов Хасково ОУ "Любен Каравелов" 3 18 5
20
Кремена Пламенова Тонева Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 3 18 5
21
Марко Калинов Пантов Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 3 18 5
22
Никола Даниелов Стефанов Стара Загора СУ "Максим Горки" 3 18 5
23
Стефан Славчев Пейков Димитровград СУ "Любен Каравелов" 3 18 5
24
Христина Стоянова Тенева Стара Загора СУ "Максим Горки" 3 18 5
25
Борис Пламенов Василев Стара Загора СУ "Васил Левски" 3 15 6
26
Владимир Петров Иванов Казанлък ОУ "Чудомир" 3 15 6
27
Георги Деянов Делчев Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 3 15 6
28
Георги Живков Желязков Стара Загора СУ "Максим Горки" 3 15 6
29
Георги Иванов Соколов Стара Загора СУ "Максим Горки" 3 15 6
30
Елена Стефанова Стефанова Стара Загора СУ "Максим Горки" 3 15 6
31
Ивайло Дианов Иванов Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 3 15 6
32
Красимир Тихомиров Тенев Стара Загора VI ОУ "Св. Никола" 3 15 6
33
Мария Енчева Атанасова Стара Загора НУ "Димитър Благоев" 3 15 6
34
Мартин Цветанов Чапръзов Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 3 15 6
35
Никола Владиславов Петров Стара Загора СУ "Максим Горки" 3 15 6
36
Радина Маринова Милева Стара Загора СУ "Максим Горки" 3 15 6
37
Радост Калинова Танева Стара Загора VI ОУ "Св. Никола" 3 15 6
38
Рая Антонова Илиева Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 3 15 6
39
Соня Стоянова Канева Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 3 15 6
40
Теодора Маринова Вангелова Стара Загора СУ "Железник" 3 15 6
41
Александър Ангелов Колев Стара Загора ЧОУ "Елин Пелин" 3 12 7
42
Васил Венелинов Ицов Стара Загора СУ "Васил Левски" 3 12 7
43
Гергана Пламенова Георгиева Димитровград СУ "Любен Каравелов" 3 12 7
44
Грейси Грозева Гочева Димитровград СУ "Любен Каравелов" 3 12 7
45
Даная Владимирова Димитрова Стара Загора VI ОУ "Св. Никола" 3 12 7
46
Дарина Иванова Драганова Стара Загора VI ОУ "Св. Никола" 3 12 7
47
Димитър Динков Пенев Стара Загора СУ "Максим Горки" 3 12 7
48
Ивет Чавдарова Ангелова Стара Загора НУ "Димитър Благоев" 3 12 7
49
Лора Любомирова Петкова Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 3 12 7
50
Мира Ивайлова Растева Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 3 12 7
51
Никол Диан Маркова Стара Загора VI ОУ "Св. Никола" 3 12 7
52
Станислава Калоянова Караиванова Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 3 12 7
53
Христо Димитров Влайков Стара Загора СУ "Максим Горки" 3 12 7
54
Анна-Мария Стефанова Стефанова Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 3 9 8
55
Атанас Драгомиров Димитров Стара Загора СУ "Максим Горки" 3 9 8
56
Вая Пламенова Спасова Стара Загора VI ОУ "Св. Никола" 3 9 8
57
Гергана Иванова Иванова Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 3 9 8
58
Дариан Тонков Тонев Стара Загора СУ "Железник" 3 9 8
59
Иван Динев Динев Стара Загора IV ОУ "Кирил Христов" 3 9 8
60
Мариян Петров Факиров Стара Загора СУ "Васил Левски" 3 9 8
61
Никола Нанев Нанев Стара Загора СУ "Васил Левски" 3 9 8
62
Николай Георгиев Вълков Стара Загора II ОУ "П. Р. Славейков" 3 9 8
63
Теодора Светославова Иванова Димитровград СУ "Любен Каравелов" 3 9 8
64
Александър Ангелов Минчев Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 3 6 9
65
Габриела Рамона Марку Стара Загора VI ОУ "Св. Никола" 3 6 9
66
Кристияна Боянова Николова Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 3 6 9
67
Стилиян Иванов Мирчев Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 3 6 9
68
Филип Даниел Танев Стара Загора СУ "Максим Горки" 3 6 9
1
Димитър Енчев Енев Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 4 42 1
2
Цвети Николаева Катерова Стара Загора II ОУ "П. Р. Славейков" 4 36 2
3
Пламен Красимиров Крумов Стара Загора VI ОУ "Св. Никола" 4 33 3
4
Димитър Димитров Христов Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 4 30 4
5
Катрин Георгиева Колева Димитровград ОУ "Пенчо Славейков" 4 30 4
6
Борис Петров Божилов Стара Загора II ОУ "П. Р. Славейков" 4 27 5
7
Димитър Драгиев Драгиев Стара Загора НУ "Димитър Благоев" 4 27 5
8
Димитър Колев Стефанов Стара Загора II ОУ "П. Р. Славейков" 4 27 5
9
Николета Калинова Стойнова Казанлък ОУ "Георги Кирков" 4 27 5
10
Стефани Станимирова Стоянова Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 4 24 6
11
Александър Руменов Данчев Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 4 21 7
12
Вяра Здравкова Илиева Стара Загора СУ "Васил Левски" 4 21 7
13
Георги Николаев Катеров Стара Загора II ОУ "П. Р. Славейков" 4 21 7
14
Ивет Яворова Енева Стара Загора II ОУ "П. Р. Славейков" 4 21 7
15
Яница Диянова Динева Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 4 21 7
16
Александър Петров Динков Димитровград ОУ "Алеко Константинов" 4 18 8
17
Мария Нейкова Тотева Стара Загора СУ "Максим Горки" 4 18 8
18
Никол Николаева Дочева Стара Загора НУ "Димитър Благоев" 4 18 8
19
Веселина Светославова Тенева Стара Загора II ОУ "П. Р. Славейков" 4 15 9
20
Вяра Василева Цаклева Стара Загора VI ОУ "Св. Никола" 4 15 9
21
Гергана Петрова Петрова Хасково ОУ "Христо Смирненски" 4 15 9
22
Димо Георгиев Нанев Раднево II ОУ "Св. П. Хилендарски" 4 15 9
23
Йордан Красимиров Йовков Стара Загора VI ОУ "Св. Никола" 4 15 9
24
Никола Николаев Парушев Стара Загора СУ "Васил Левски" 4 15 9
25
Тодор Господинов Господинов Стара Загора IX ОУ "Веселин Ханчев" 4 15 9
26
Александър Петков Басамаков Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 4 12 10
27
Александър Росенов Танчев Стара Загора VI ОУ "Св. Никола" 4 12 10
28
Валентино Михайлов Гатев Раднево II ОУ "Св. П. Хилендарски" 4 12 10
29
Иван-Александър Антонов Йосифов Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 4 12 10
30
Йордан Петров Нешев Стара Загора СУ "Иван Вазов" 4 12 10
31
Катерина Даниелова Вълчева Стара Загора СУ "Иван Вазов" 4 12 10
32
Любомира Христова Джакова Стара Загора II ОУ "П. Р. Славейков" 4 12 10
33
Милица Милчева Милева Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 4 12 10
34
Пламен Добромиров Дачев Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 4 12 10
35
Явор Яворов Миков Стара Загора НУ "Димитър Благоев" 4 12 10
36
Павел Красимиров Дренчев Стара Загора НУ "Димитър Благоев" 4 9 11
37
Павел Петров Станчев Стара Загора II ОУ "П. Р. Славейков" 4 9 11
38
София Георгиева Димова Стара Загора IV ОУ "Кирил Христов" 4 9 11
39
Стилиян Маргаритов Томов Стара Загора IV ОУ "Кирил Христов" 4 9 11
40
Магдалена Вилимилова Михайлова Стара Загора II ОУ "П. Р. Славейков" 4 6 12
41
Християн Ивайлов Кирилов Стара Загора НУ "Димитър Благоев" 4 6 12
42
Атанасиос Павлос Хаджиаонидис Стара Загора СУ "Иван Вазов" 4 3 13
43
Виктор Антонов Герджиков Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 4 3 13
44
Динина Веселинова Димова Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 4 3 13
45
Елица Мирославова Христова Димитровград ОУ "Алеко Константинов" 4 3 13
46
Жасмин Иванов Величков Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 4 3 13
47
Румен Радостинов Георгиев Раднево II ОУ "Св. П. Хилендарски" 4 3 13
48
Димитър Огнянов Марков Раднево II ОУ "Св. П. Хилендарски" 4 0 14
1
Даниел Николаев Йовчев Димитровград ПМГ "Иван Вазов" 5 39 1
2
Кристиан Венцеславов Христакиев Стара Загора ППМГ "Гео Милев" 5 36 2
3
Георги Георгиев Георгиев Димитровград ПМГ "Иван Вазов" 5 27 3
4
Лазар Лазаринов Лазаров Стара Загора ППМГ "Гео Милев" 5 27 3
5
Теодора Миленова Колева Стара Загора ППМГ "Гео Милев" 5 24 4
6
Виктория Дианова Тодорова Стара Загора ППМГ "Гео Милев" 5 21 5
7
Виолета Димитърова Динева Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 5 18 6
8
Любен Любенов Карбанов Стара Загора ППМГ "Гео Милев" 5 18 6
9
Божидар Георгиева Киров Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 5 15 7
10
Божидар Светлозаров Драгомиров Димитровград ПМГ "Иван Вазов" 5 15 7
11
Деница Миткова Минкова Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 5 15 7
12
Лазар Миленов Миланов Стара Загора СУ "Максим Горки" 5 15 7
13
Симона Маринова Минева Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 5 15 7
14
Стоян Тихомиров Делев Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 5 15 7
15
Борислав Николаев Трифонов Стара Загора ППМГ "Гео Милев" 5 12 8
16
Виктория Здравкова Велчева Димитровград ПМГ "Иван Вазов" 5 12 8
17
Ивайло Стоянов Балев Стара Загора СУ "Максим Горки" 5 12 8
18
Константин Миленов Михайлов Стара Загора VI ОУ "Св. Никола" 5 12 8
19
Виктор Желев Димитров Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 5 9 9
20
Денис Даниелов Вълчев Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 5 9 9
21
Кристиян Колев Чобанов Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 5 9 9
22
Леа Гошева Гочева Стара Загора ППМГ "Гео Милев" 5 9 9
23
Михаил Митков Михов Стара Загора II ОУ "П. Р. Славейков" 5 9 9
24
Райна Димитрова Чалъкова Стара Загора ППМГ "Гео Милев" 5 9 9
25
Симона Антонова Маринова Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 5 9 9
26
Станимира Димитрова Петрова Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 5 9 9
27
Борис Делянов Динев Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 5 6 10
28
Виктор Бориславов Борисов Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 5 6 10
29
Мария Минчева Николова Стара Загора ППМГ "Гео Милев" 5 6 10
30
Сашко Стоянов Тонев Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 5 6 10
31
Борис Йорданов Михайлов Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 5 3 11
32
Живко Иванов Иванов Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 5 3 11
33
Никол Радославова Петрова Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 5 3 11
34
Ралица Георгиева Иванова Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 5 3 11
1
Десислава Димитрова Димитрова Димитровград ПМГ "Иван Вазов" 6 51 1
2
Георги Иванов Гочев Димитровград ПМГ "Иван Вазов" 6 42 2
3
Антон Антонов Симеонов Димитровград ПМГ "Иван Вазов" 6 39 3
4
Грета Пламенова Костова Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 6 39 3
5
Чавдар Иванов Чуков Стара Загора ППМГ "Гео Милев" 6 33 4
6
Васил Димитров Цеков Хасково ПМГ "Акад. Боян Петканчин" 6 27 5
7
Мартин Петров Петров Стара Загора ППМГ "Гео Милев" 6 27 5
8
Генади Младенов Колев Димитровград ПМГ "Иван Вазов" 6 24 6
9
Димитър Димитров Димитров Стара Загора ППМГ "Гео Милев" 6 24 6
10
Мирослав Красимиров Кръстев Димитровград ПМГ "Иван Вазов" 6 24 6
11
Люсиен Димитров Тенев Стара Загора ППМГ "Гео Милев" 6 21 7
12
Мартин Валентинов Петров Димитровград ПМГ "Иван Вазов" 6 18 8
13
Вяра Генчева Атанасова Стара Загора ППМГ "Гео Милев" 6 15 9
14
Даниел Райчев Славчев Димитровград ПМГ "Иван Вазов" 6 15 9
15
Надежда Пламенова Митева Димитровград ПМГ "Иван Вазов" 6 15 9
16
Ангел Петров Димитров Димитровград ПМГ "Иван Вазов" 6 9 10
17
Кристияна Жечкова Желева Стара Загора V ОУ "Митьо Станев" 6 9 10
1
Михаил Юлиянов Цветков Стара Загора ППМГ "Гео Милев" 7 48 1
2
Петър Иванов Иванов Димитровград ПМГ "Иван Вазов" 7 48 1
3
Теодор Живков Танков Стара Загора ППМГ "Гео Милев" 7 45 2
4
Лъчезар Михайлов Жеков Хасково ПМГ "Акад. Боян Петканчин" 7 39 3
5
Сезен Тунджаева Местанова Димитровград ПМГ "Иван Вазов" 7 39 3
6
Валентин Миленов Михайлов Стара Загора ППМГ "Гео Милев" 7 33 4
7
Теодор Спасов Карабелов Димитровград ПМГ "Иван Вазов" 7 33 4
8
Дарина Стойчева Бонева Димитровград ПМГ "Иван Вазов" 7 30 5
9
Стоян Стоянов Георгиев Димитровград ПМГ "Иван Вазов" 7 30 5
10
Томислав Живодаров Койчев Стара Загора ППМГ "Гео Милев" 7 30 5
11
Иван Георгиев Янев Димитровград ПМГ "Иван Вазов" 7 27 6
12
Мая Чавдарова Ангелова Стара Загора ППМГ "Гео Милев" 7 24 7
13
Стилиян Стилиянов Стефанов Стара Загора ППМГ "Гео Милев" 7 24 7
14
Божидар Илиянов Караманов Стара Загора СУ ''Железник'' 7 21 8
15
Александра Станимирова Ченалова Стара Загора ППМГ "Гео Милев" 7 18 9
1
Калоян Юлиянов Цветков Стара Загора ППМГ "Гео Милев" 8 48 1
2
Георги Славчев Добринов Хасково ГПЧЕ "Проф. д-р Асен Златаров" 8 30 2
3
Деница Иванова Златева Стара Загора ППМГ "Гео Милев" 8 24 3
4
Радомир Живков Минков Стара Загора ППМГ "Гео Милев" 8 18 4
5
Илия Стоянов Даракчиев Стара Загора ППМГ "Гео Милев" 8 12 5
1
Недена Николаева Кръстева Димитровград ПМГ "Иван Вазов" 9 45 1
2
Валентина Емилова Стефанова Димитровград ПМГ "Иван Вазов" 9 42 2
3
Кристина Калоянова Караиванова Стара Загора ППМГ "Гео Милев" 9 42 2
4
Елеонора Диянова Димитрова Стара Загора ТГ "Княз Симеон Търновски" 9 21 3
5
Елина Данаилова Димова Стара Загора ГПЧЕ "Ромен Ролан" 9 21 3
6
Кирил Кънев Киров Стара Загора ППМГ "Гео Милев" 9 15 4
7
Селин Айдън Мехмед Хасково ФСГ "Атанас Буров" 9 15 4
8
Фатме Гюгчен Ферад Хасково ФСГ "Атанас Буров" 9 15 4
9
Василена Василева Данева Стара Загора ПГСАГ "Лубор Байер" 9 12 5
1
Нури Нурай Хасан Хасково ПМГ "Акад. Боян Петканчин" 10 5 1
1
Йордан Младенов Митев Стара Загора ГПЧЕ "Ромен Ролан" 11 5 1
2
Мария Здравкова Илиева Стара Загора ГПЧЕ "Ромен Ролан" 11 5 1
3
Милен Георгиев Георгиев Димитровград ПМГ "Иван Вазов" 11 5 1

Назад