Класиране на участниците от 2 до 11 клас
в XXIII национален математически турнир "Иван Салабашев",
явили се на 6 декември 2014 година в гр. Стара Загора

№ по ред за съответния клас
Име, презиме, фамилия
Град
Училище
Клас
Получени точки
Място за съответния клас
1
Александър Руменов Данчев Стара Загора V ОУ "Митьо Станев"
2
48
1
2
Димитър Колев Стефанов Стара Загора II ОУ "Петко Рачев Славейков"
2
36
2
3
Димитър Драгиев Драгнев Стара Загора НУ "Димитър Благоев"
2
33
3
4
Стилиян Миленов Матев Казанлък ОУ "Чудомир"
2
33
3
5
Цвети Николаева Катерова Стара Загора II ОУ "Петко Рачев Славейков"
2
33
3
6
Станимир Живков Тодоров Стара Загора СОУ "Васил Левски"
2
27
4
7
Яна Янчева Янева Стара Загора НУ "Димитър Благоев"
2
27
4
8
Елица Калоянова Тодорова Стара Загора II ОУ "Петко Рачев Славейков"
2
24
5
9
Йордан Петров Колев Стара Загора IV ОУ "Кирил Христов"
2
24
5
10
Стефани Станимирова Стоянова Стара Загора V ОУ "Митьо Станев"
2
24
5
11
Божидар Радков Димов Стара Загора СОУ "Васил Левски"
2
21
6
12
Гергана Ангелова Гюзлева Стара Загора НУ "Димитър Благоев"
2
21
6
13
Женя Павелова Павлова Стара Загора VI ОУ "Св. Никола"
2
21
6
14
Кристин Койчева Иванова Стара Загора VI ОУ "Св. Никола"
2
21
6
15
Светлин Живков Павлов Стара Загора IV ОУ "Кирил Христов"
2
21
6
16
Георги Николаев Катеров Стара Загора II ОУ "Петко Рачев Славейков"
2
18
7
17
Димитър Бойков Байчев Стара Загора II ОУ "Петко Рачев Славейков"
2
18
7
18
Веселина Светославова Тенева Стара Загора II ОУ "Петко Рачев Славейков"
2
15
8
19
Павел Петров Станчев Стара Загора IV ОУ "Кирил Христов"
2
15
8
20
Кристиян Генадиев Генов Стара Загора II ОУ "Петко Рачев Славейков"
2
12
9
21
Цветелина Христова Иванова Стара Загора VI ОУ "Св. Никола"
2
9
10
22
Михаил Мартинов Хаддадин Стара Загора VI ОУ "Св. Никола"
2
0
11
1
Кристиан Венцеславов Христакиев Стара Загора V ОУ "Митьо Станев"
3
36
1
2
Михаил Петков Михов Стара Загора II ОУ "Петко Рачев Славейков"
3
36
1
3
Леа Гошева Гочева Стара Загора IV ОУ "Кирил Христов"
3
30
2
4
Момчил Валериев Митков Стара Загора VI ОУ "Св. Никола"
3
27
3
5
Славка Йонкова Йотова Стара Загора НУ "Димитър Благоев"
3
24
4
6
Александър Светославов Терзийски Стара Загора VI ОУ "Св. Никола"
3
21
5
7
Антоана Иванова Керцадова Стара Загора II ОУ "Петко Рачев Славейков"
3
21
5
8
Пламена Пенева Халдърова Стара Загора ЧОУ "Елин Пелин"
3
21
5
9
Лазар Лазаринов Лазаров Стара Загора V ОУ "Митьо Станев"
3
18
6
10
Мария Минчева Николова Стара Загора IV ОУ "Кирил Христов"
3
18
6
11
Невена Дойнова Трифонова Стара Загора II ОУ "Петко Рачев Славейков"
3
18
6
12
Виктория Дианова Тодорова Стара Загора VI ОУ "Св. Никола"
3
15
7
13
Мариела Руменова Минкова Стара Загора СОУ "Васил Левски"
3
15
7
14
Христина Раданова Дечева Стара Загора V ОУ "Митьо Станев"
3
15
7
15
Борис Румен Боюклиев Стара Загора VI ОУ "Св. Никола"
3
12
8
16
Борислав Николаев Трифонов Стара Загора II ОУ "Петко Рачев Славейков"
3
12
8
17
Валентина Кънчева Монева Стара Загора VI ОУ "Св. Никола"
3
12
8
18
Йоан Йовчев Йовчев Стара Загора II ОУ "Петко Рачев Славейков"
3
12
8
19
Александър Пламенов Пеев Стара Загора II ОУ "Петко Рачев Славейков"
3
9
9
20
Иван Иванов Кузманов Стара Загора IX ОУ "Веселин Ханчев"
3
9
9
21
Митко Стоянов Милев Стара Загора VI ОУ "Св. Никола"
3
9
9
22
Михаела Иванова Рачева Стара Загора VI ОУ "Св. Никола"
3
9
9
23
Слави Златев Маджаров Стара Загора II ОУ "Петко Рачев Славейков"
3
9
9
24
Цветан Петков Петков Стара Загора VI ОУ "Св. Никола"
3
6
10
1
Радислав Станимиров Чобанов Хасково ОУ "Св. Климент Охридски"
4
36
1
2
Деница Михайлова Методиева Стара Загора VI ОУ "Св. Никола"
4
30
2
3
Мартин Петров Петров Стара Загора V ОУ "Митьо Станев"
4
27
3
4
Павла Иванова Керцадова Стара Загора II ОУ "Петко Рачев Славейков"
4
27
3
5
Димитър Димитров Димитров Стара Загора XI ОУ "Николай Лилиев"
4
24
4
6
Йоана Пламенова Котомирова Стара Загора VI ОУ "Св. Никола"
4
24
4
7
Тодор Цанков Христов Стара Загора II ОУ "Петко Рачев Славейков"
4
24
4
8
Вяра Генчева Атанасова Стара Загора II ОУ "Петко Рачев Славейков"
4
21
5
9
Галена Пламенова Стоянова Стара Загора VI ОУ "Св. Никола"
4
21
5
10
Чавдар Иванов Чуков Стара Загора II ОУ "Петко Рачев Славейков"
4
21
5
11
Ема Станиславова Стайкова Стара Загора V ОУ "Митьо Станев"
4
18
6
12
Мая Калоянова Тодорова Стара Загора II ОУ "Петко Рачев Славейков"
4
18
6
13
Николай Величков Николов Стара Загора XI ОУ "Николай Лилиев"
4
18
6
14
Божена Петкова Кълвачева Стара Загора СОУ "Максим Горки"
4
15
7
15
Васил Димитров Цеков Хасково ОУ "Христо Смирненски"
4
15
7
16
Елена Петрова Петрова Стара Загора СОУ "Максим Горки"
4
15
7
17
Иван Асенов Иванов Стара Загора XI ОУ "Николай Лилиев"
4
15
7
18
Илия Кирилов Манолчев Стара Загора VI ОУ "Св. Никола"
4
15
7
19
Мария-Антоанета Даниелова Кършакова Стара Загора СОУ "Максим Горки"
4
15
7
20
Николай Иванов Атанасов Стара Загора VI ОУ "Св. Никола"
4
15
7
21
Атанас Живков Атанасов Стара Загора СОУ "Васил Левски"
4
12
8
22
Иван Николаев Андонов Стара Загора VI ОУ "Св. Никола"
4
12
8
23
Кристиан Георги Иванов Стара Загора VI ОУ "Св. Никола"
4
12
8
24
Офелия Славинова Янакиева Стара Загора VI ОУ "Св. Никола"
4
12
8
25
Кристиян Радославов Караивански Стара Загора VI ОУ "Св. Никола"
4
9
9
26
Петя Славеева Начева Стара Загора II ОУ "Петко Рачев Славейков"
4
9
9
27
Велизара Радкова Димова Стара Загора СОУ "Васил Левски"
4
6
10
28
Никола Маринов Попов Стара Загора VI ОУ "Св. Никола"
4
6
10
29
Антониела Веселинова Видева Стара Загора II ОУ "Петко Рачев Славейков"
4
3
11
30
Денислав Николаев Николов Стара Загора СОУ "Железник"
4
3
11
31
Ивайло Ивов Ганчев Стара Загора II ОУ "Петко Рачев Славейков"
4
3
11
32
Стефан Николаев Далаков Стара Загора ЧОУ "Елин Пелин"
4
3
11
33
Тонислав Владимиров Демирев Стара Загора СОУ "Максим Горки"
4
3
11
1
Лъчезар Михайлов Жеков Хасково ПМГ "Акад. Боян Петканчин"
5
45
1
2
Анита Валентинова Вълкова Стара Загора СОУ "Максим Горки"
5
36
2
3
Томислав Живодаров Койчев Стара Загора ПМГ "Гео Милев"
5
36
2
4
Александър Иванов Соколов Стара Загора СОУ "Максим Горки"
5
27
3
5
Дарена Светлозарова Саркизова Стара Загора IV ОУ "Кирил Христов"
5
27
3
6
Нели Георгиева Иванова Раднево II ОУ "Св. Паисий Хилендарски"
5
27
3
7
Виктория Даниелова Манева Стара Загора ПМГ "Гео Милев"
5
24
4
8
Георги Атанасов Захариев Стара Загора ПМГ "Гео Милев"
5
24
4
9
Ивайла Бориславова Бинева Раднево II ОУ "Св. Паисий Хилендарски"
5
24
4
10
Валентин Миленов Михайлов Стара Загора ПМГ "Гео Милев"
5
21
5
11
Габриела Стойкова Башалова Раднево II ОУ "Св. Паисий Хилендарски"
5
21
5
12
Ивет Руменова Караиванова Стара Загора ПМГ "Гео Милев"
5
21
5
13
Моника Ангелова Ангелова Хасково ПМГ "Акад. Боян Петканчин"
5
21
5
14
Георги Йорданов Христов Хасково ПМГ "Акад. Боян Петканчин"
5
18
6
15
Михаил Юлианов Цветков Стара Загора ПМГ "Гео Милев"
5
18
6
16
Стилиян Стилиянов Стефанов Стара Загора ПМГ "Гео Милев"
5
18
6
17
Неда Александрова Ангелова Стара Загора IV ОУ "Кирил Христов"
5
15
7
18
Паола Алексеева Петрова Стара Загора IV ОУ "Кирил Христов"
5
12
8
19
Станимира Динкова Динева Стара Загора IV ОУ "Кирил Христов"
5
12
8
1
Теодор Николаев Николов Стара Загора ПМГ "Гео Милев"
6
57
1
2
Калоян Юлиянов Цветков Стара Загора ПМГ "Гео Милев"
6
48
2
3
Божидар Данчев Йорданов Стара Загора ПМГ "Гео Милев"
6
33
3
4
Деница Иванова Златева Стара Загора ПМГ "Гео Милев"
6
33
3
5
Мартин Иванов Кузманов Стара Загора ПМГ "Гео Милев"
6
27
4
6
Пламена Станимирова Стоянова Стара Загора ПМГ "Гео Милев"
6
24
5
7
Теодор Стоилов Гочев Стара Загора СОУ "Максим Горки"
6
24
5
8
Симона Венелинова Денчева Стара Загора ПМГ "Гео Милев"
6
21
6
9
Стефан Добрев Михайлов Стара Загора V ОУ "Митьо Станев"
6
21
6
10
Димитър Пламенов Вълков Стара Загора IV ОУ "Кирил Христов"
6
18
7
11
Милен Славов Кирев Стара Загора ПМГ "Гео Милев"
6
18
7
12
Станимир Иванов Стоев Стара Загора ПМГ "Гео Милев"
6
15
8
13
Кристиан Руменов Данев Стара Загора ПМГ "Гео Милев"
6
12
9
14
Кристиян Динков Стефанов Стара Загора IV ОУ "Кирил Христов"
6
12
9
15
Петко Живков Тодоров Стара Загора ЧОУ "Елин Пелин"
6
12
9
16
Ивета Руменова Минкова Стара Загора IV ОУ "Кирил Христов"
6
9
10
1
Мартин Русланов Германов Стара Загора ПМГ "Гео Милев"
7
48
1
2
Атанас Юлиянов Янев Стара Загора V ОУ "Митьо Станев"
7
15
2
3
Илона Димитрова Софкинова Тополовград СОУ "Д-р Петър Берон"
7
15
2
4
Григор Андреев Андреев Стара Загора V ОУ "Митьо Станев"
7
3
3
1
Александра Делянова Павлова Хасково ГПЧЕ "Проф. д-р Асен Златаров"
8
24
1
1
Магдалена Валентинова Методиева Стара Загора ГПЧЕ "Ромен Ролан"
9
30
1
2
Тодор Маринов Кирев Хасково ГПЧЕ "Проф. д-р Асен Златаров"
9
30
1
3
Гергана Тенева Тенева Хасково ГПЧЕ "Проф. д-р Асен Златаров"
9
27
2
4
Янита Апостолова Терзиева Казанлък ПМГ "Никола Обрешков"
9
27
2
5
Велко Бончев Бонев Стара Загора ГПЧЕ "Ромен Ролан"
9
21
3
6
Георгия Красимирова Кинева Хасково ГПЧЕ "Проф. д-р Асен Златаров"
9
15
4
7
Йордан Младенов Митев Стара Загора ГПЧЕ "Ромен Ролан"
9
15
4
8
Боряна Георгиева Митева Хасково ГПЧЕ "Проф. д-р Асен Златаров"
9
12
5
9
Любомир Георгиев Николов Хасково ГПЧЕ "Проф. д-р Асен Златаров"
9
12
5
10
Антонина Дончева Попова Хасково ГПЧЕ "Проф. д-р Асен Златаров"
9
9
6
1
Иван Динков Динев Стара Загора ГПЧЕ "Ромен Ролан"
10
3
1
2
Михаела Станимирова Димитрова Хасково ГПЧЕ "Проф. д-р Асен Златаров"
10
3
1
3
Патрисия Георгиева Атанасова Хасково ГПЧЕ "Проф. д-р Асен Златаров"
10
2
2
4
Иван Христов Иванов Хасково ГПЧЕ "Проф. д-р Асен Златаров"
10
1
3
1
Ивайло Игнатов Игнатов Стара Загора ПМГ "Гео Милев"
11
7
1
2
Николай Емилов Енев Стара Загора ПМГ "Гео Милев"
11
7
1

 

Назад