КЛАСИРАНЕ
на участниците от 1 до 12 клас
в международното математическо състезание „ЕВРОПЕЙСКО КЕНГУРУ”,
явили се на 22 март 2014 година в сградата на ПГОХ "Райна Княгиня" в гр. Стара Загора

No по ред
Име, фамилия
Училище
Град
Област
Клас
Точки в низходящ ред
1
Цвети Николаева Катерова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
75
2
Георги Николаева Катеров II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
70
3
Ивайла Владиславова Кирилова V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
1
60
4
Христо Краснов Колев VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
1
55
5
Станимир Тодоров Живков СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
1
50
6
Виктор Николаев Николов II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
45
7
Боян Мирославов Пенчев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
40
8
Дарина Атанасова Захариева СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
1
40
9
Никола Кирилов Кирилов VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
1
30
10
Кристиан Венциславов Христакиев V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
2
95
11
Александър Светославов Терзийски VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
2
80
12
Борислав Николаев Трифонов II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
2
80
13
Полина Димитрова Русева СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
2
80
14
Денис Атанасов Митев VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
2
75
15
Жени Радославова Василова V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
2
75
16
Камелия Красимирова Желева IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
2
75
17
Никола Михайлов Ганчев СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
2
75
18
Момчил Валериев Митков VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
2
70
19
Йоан Йовчев Йовчев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
2
65
20
Красен Димитров Димитров СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
2
65
21
Любен Любенов Карбанов II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
2
65
22
Мариела Руменова Минкова СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
2
65
23
Александър Василев Славчев СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
2
60
24
Леа Гошева Гочева НУ "Димитър Благоев" Стара Загора Стара Загора
2
60
25
Рени Пламенова Димиева VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
2
60
26
Славка Йонкова Йотова НУ "Димитър Благоев" Стара Загора Стара Загора
2
60
27
Христина Радамова Дечева V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
2
60
28
Бонислав Миленов Димитров СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
2
55
29
Димитър Росенов Божинов НУ "Димитър Благоев" Стара Загора Стара Загора
2
55
30
Константин Миленов Михайлов VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
2
55
31
Магдалена Златомирова Панкова СОУ "Христо Ботев" Стара Загора Стара Загора
2
35
32
Антон Динков Господинов СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
3
100
33
Тодор Цанков Христов II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
3
100
34
Александър Атанасов Атанасов IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
3
90
35
Димитър Димитров Димитров XI ОУ "Николай Лилиев" Стара Загора Стара Загора
3
80
36
Иван Николаев Андонов VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
3
80
37
Вяра Генчева Атанасова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
3
75
38
Ренета Иванова Ангелова II ОУ "Св. П. Хилендарски" Раднево Стара Загора
3
75
39
Боян Бонев Маринов II ОУ "Св. П. Хилендарски" Раднево Стара Загора
3
70
40
Велизара Радкова Димова СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
3
70
41
Кристан Антонов Тончев СОУ "Максим Горки" Стара Загора Стара Загора
3
70
42
Никол Живкова Желязкова СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
3
70
43
Ния Ивелинова Добрева II ОУ "Св. П. Хилендарски" Раднево Стара Загора
3
70
44
Радослава Димитрова Стоянова СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
3
70
45
Тихомир Стефанов Кръстев II ОУ "Св. П. Хилендарски" Раднево Стара Загора
3
70
46
Антония Христова Димитрова II ОУ "Св. П. Хилендарски" Раднево Стара Загора
3
60
47
Елена Георгиева Симеонова II ОУ "Св. П. Хилендарски" Раднево Стара Загора
3
60
48
Даниела Борисова Георгиева СОУ "Иван Вазов" Стара Загора Стара Загора
3
50
49
Димитър Георгиев Скерлев II ОУ "Св. П. Хилендарски" Раднево Стара Загора
3
50
50
Тина Николаева Калчева II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
3
40
51
Алекс Антонов Петров НУ "Димитър Благоев" Стара Загора Стара Загора
4
100
52
Нели Георгиева Иванова II ОУ "Св. П. Хилендарски" Раднево Стара Загора
4
85
53
Павел Петров Петров II ОУ "Св. П. Хилендарски" Раднево Стара Загора
4
65
54
Росен Иванов Тонев СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
4
65
55
Миглена Павлинова Паунова I ОУ "Георги Бакалов" Стара Загора Стара Загора
5
85
56
Пресиян Пламенов Петков СОУ "П. К. Яворов" Чирпан Стара Загора
5
85
57
Теодор Стоилов Гочев СОУ "Максим Горки" Стара Загора Стара Загора
5
85
58
Стефан Добрев Михайлов V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
5
75
59
Ивета Руменова Минкова IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
5
70
60
Младена Иванова Калчева II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
5
65
61
Светлин Асенов Калчев ПМГ "Гео Милев" Стара Загора Стара Загора
5
65
62
Михаил Христов Димитров I ОУ "Георги Бакалов" Стара Загора Стара Загора
5
60
63
Пламена Петрова Енчева I ОУ "Георги Бакалов" Стара Загора Стара Загора
5
45
64
Атанас Красимиров Атанасов СОУ "Максим Горки" Стара Загора Стара Загора
5
30
65
Деница Колева Друмева I ОУ "Георги Бакалов" Стара Загора Стара Загора
5
30
66
Теодор Тошков Кавалджиев ЧОУ "Елин Пелин" Стара Загора Стара Загора
6
100
67
Христо Димитров Димитров СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
6
80
68
Надя Владимирова Вълкова VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
6
50
69
Елионора Диянова Димитрова VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
6
40
70
Иван Валентинов Марчев VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
7
85
71
Мария Тачева Динева ПГОХ "Райна Княгиня" Стара Загора Стара Загора
11
15
72
Симеон Руменов Радев ПГОХ "Райна Княгиня" Стара Загора Стара Загора
12
60
73
Данаил Марков Цветков ПГОХ "Райна Княгиня" Стара Загора Стара Загора
12
50

Назад