КЛАСИРАНЕ НА УЧАСТНИЦИТЕ ОТ 6. КЛАС
в международното математическо състезание „ЕВРОПЕЙСКО КЕНГУРУ”,
явили се на 23 март 2013 година в гр. Стара Загора

No
Име, фамилия
Училище
Град
Област
Клас
Точки
Място
1 Иван Тихомиров Трендафилов СОУ "Неофит Рилски" Харманли Хасково
6
110
1
2 Михаил Красимиров Пенев СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
6
110
1
3 Симеон Гошев Гочев ПМГ "Гео Милев" Стара Загора Стара Загора
6
110
1
4 Анастасия Стилиянова Михайлова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
6
95
2
5 Мира Нанкова Чорчопова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
6
95
2
6 Борис Валентинов Белчев ПМГ "Гео Милев" Стара Загора Стара Загора
6
90
3
7 Миглена Георгиева Георгиева ПМГ "Гео Милев" Стара Загора Стара Загора
6
90
3
8 Дарина Красимирова Койчева II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
6
85
4
9 Кристиян Людмилов Бонев ПМГ "Гео Милев" Стара Загора Стара Загора
6
85
4
10 Петър Велчев Тодоров ПМГ "Гео Милев" Стара Загора Стара Загора
6
85
4
11 Анелия Николаева Мушникова ПМГ "Гео Милев" Стара Загора Стара Загора
6
80
5
12 Димо Райчев Диневски IX ОУ "Веселин Ханчев" Стара Загора Стара Загора
6
80
5
13 Мартин Георгиев Паскалев ПМГ "Гео Милев" Стара Загора Стара Загора
6
80
5
14 Петър Ивов Иванов ПМГ "Гео Милев" Стара Загора Стара Загора
6
75
6
15 Свилен Мирославов Стоянов ПМГ "Гео Милев" Стара Загора Стара Загора
6
75
6
16 Гинчо Николаев Гочев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
6
70
7
17 Михаел Георгиев Миланов ПМГ "Гео Милев" Стара Загора Стара Загора
6
70
7
18 Николай Ивайлов Журналов ПМГ "Гео Милев" Стара Загора Стара Загора
6
70
7
19 Стиляна Иванова Нейкова XIII ОУ "Св. П. Хилендарски" Стара Загора Стара Загора
6
70
7
20 Габриела Иванова Георгиеваа V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
6
60
8
21 Калин Стефанов Стоянов СОУ "П. К. Яворов" Чирпан Стара Загора
6
60
8
22 Станимира Тодорова Иванова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
6
60
8
23 Йоанна Евгениева Димитрова ПМГ "Гео Милев" Стара Загора Стара Загора
6
55
9
24 Кристиян Теодоринов Бончев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
6
55
9
25 Пламен Венков Цонев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
6
50
10
26 Валерия Ангелова Ангелова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
6
45
11
27 Димана Миленова Добрева II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
6
45
11
28 Паолина Николаева Иванова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
6
45
11
29 Габриела Евгениева Генчева XIII ОУ "Св. П. Хилендарски" Стара Загора Стара Загора
6
40
12
30 Георги Николаев Недялков XIII ОУ "Св. П. Хилендарски" Стара Загора Стара Загора
6
40
12
31 Светослав Ангелов Мангараков ПМГ "Гео Милев" Стара Загора Стара Загора
6
40
12
32 Деян Мирославов Костов II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
6
35
13
33 Симона Павлова Тенева XIII ОУ "Св. П. Хилендарски" Стара Загора Стара Загора
6
35
13
34 Владимир Миленов Добрев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
6
30
14
35 Иван Емилов Желев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
6
30
14

Назад