КЛАСИРАНЕ НА УЧАСТНИЦИТЕ ОТ 4. КЛАС
в международното математическо състезание „ЕВРОПЕЙСКО КЕНГУРУ”,
явили се на 23 март 2013 година в гр. Стара Загора

No
Име, фамилия
Училище
Град
Област
Клас
Точки
Място
1 Теодор Николаев Николов СОУ "Максим Горки" Стара Загора Стара Загора
4
120
1
2 Никола Спасов Михов СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
4
115
2
3 Калоян Юлиянов Цветков СОУ "Максим Горки" Стара Загора Стара Загора
4
105
3
4 Стилян Маринов Узунов V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
4
105
3
5 Димитър Стефанов Иванов СОУ "Максим Горки" Стара Загора Стара Загора
4
100
4
6 Жени Боянова Банева VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
4
100
4
7 Йоан Живков Брезов ЧОУ "Елин Пелин" Стара Загора Стара Загора
4
100
4
8 Георги Стоянов Георгиев XIII ОУ "Св. П. Хилендарски" Стара Загора Стара Загора
4
95
5
9 Дебора Захариева Тодорова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
4
95
5
10 Дориана Станимирова Стоянова V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
4
95
5
11 Ивета Димова Тенева VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
4
95
5
12 Мария Симеонова Костадинова IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
4
95
5
13 Пламена Атанасова Атанасова VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
4
95
5
14 Симона Венелинова Денчева НУ "Димитър Благоев" Стара Загора Стара Загора
4
95
5
15 Християн Видев Тонев ОУ "Самара" Стара Загора Стара Загора
4
95
5
16 Христо Валериев Съртмаджиев СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
4
95
5
17 Александър Георгиев Димитров II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
4
90
6
18 Александър Спиридон Спиров IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
4
90
6
19 Анастасия Нейкова Иванова IX ОУ "Веселин Ханчев" Стара Загора Стара Загора
4
90
6
20 Анна Димитрова Бишева VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
4
90
6
21 Габриела Яворова Найденова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
4
90
6
22 Марина Матеева Златанова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
4
90
6
23 Милен Славов Кирев НУ "Димитър Благоев" Стара Загора Стара Загора
4
90
6
24 Ния Иванова Балдаранова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
4
90
6
25 Анита Евгениева Семерджиева СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
4
85
7
26 Дамян Николаев Донев IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
4
85
7
27 Деница Иванова Златева XIII ОУ "Св. П. Хилендарски" Стара Загора Стара Загора
4
85
7
28 Иван Михайлов Боиндруков II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
4
85
7
29 Ивет Деянова Друмева СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
4
85
7
30 Калоян Петров Руев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
4
85
7
31 Косара Станчева Станчева СОУ "Максим Горки" Стара Загора Стара Загора
4
85
7
32 Маргарита Деянова Танева V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
4
85
7
33 Мартина Георгиева Танева IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
4
85
7
34 Милена Миленова Христова СОУ "Максим Горки" Стара Загора Стара Загора
4
85
7
35 Младена Иванова Калчева II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
4
85
7
36 Руси Стойчев Тодоров II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
4
85
7
37 Тереза Тихомирова Караиванова XI ОУ "Николай Лилиев" Стара Загора Стара Загора
4
85
7
38 Александър Димитров Александров НУ "Димитър Благоев" Стара Загора Стара Загора
4
80
8
39 Александър Златев Христов V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
4
80
8
40 Божидар Иванов Желязков II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
4
80
8
41 Боряна Красимирова Симеонова IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
4
80
8
42 Валерия Станимирова Желева II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
4
80
8
43 Десислава Николаева Вълкова V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
4
80
8
44 Димитър Пламенов Вълков НУ "Димитър Благоев" Стара Загора Стара Загора
4
80
8
45 Евгени Деянов Колаксъзов II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
4
80
8
46 Захари Иванов Димитров II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
4
80
8
47 Иван Дианов Добрев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
4
80
8
48 Ивелина Мирославова Георгиева IX ОУ "Веселин Ханчев" Стара Загора Стара Загора
4
80
8
49 Калоян Деспинов Траев IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
4
80
8
50 Константин Желев Димитров IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
4
80
8
51 Маргарита Христова Гуркова IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
4
80
8
52 Мария Иванова Димитрова V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
4
80
8
53 Митко Минчев Николов IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
4
80
8
54 Николай Леонидов Ганозлиев СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
4
80
8
55 Николета Дикова Колева СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
4
80
8
56 Петко Венциславов Бонев V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
4
80
8
57 Пламена Станимирова Стоянова V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
4
80
8
58 Селина Диянова Тодорова XI ОУ "Николай Лилиев" Стара Загора Стара Загора
4
80
8
59 Стела Андонова Георгиева СОУ "Иван Вазов" Стара Загора Стара Загора
4
80
8
60 Стефан Добрев Михайлов V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
4
80
8
61 Александър Живодаров Терзиев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
4
75
9
62 Божидар Данчев Йорданов СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
4
75
9
63 Божидара Андонова Георгиева СОУ "Иван Вазов" Стара Загора Стара Загора
4
75
9
64 Ваня Красимирова Иванова IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
4
75
9
65 Грета Драгомирова Станева НУ "Димитър Благоев" Стара Загора Стара Загора
4
75
9
66 Димитър Иванов Драганов IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
4
75
9
67 Ивета Руменова Минкова IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
4
75
9
68 Кристияна Александрова Христова СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
4
75
9
69 Митко Иванов Радев СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
4
75
9
70 Онур Исак Караалиоглу II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
4
75
9
71 Светлин Асенов Калчев IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
4
75
9
72 Теодор Стоилов Гочев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
4
75
9
73 Александър Георгиев Георгиев VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
4
70
10
74 Атанас Станиславов Йорданов IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
4
70
10
75 Дебора Михайлова Михалева IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
4
70
10
76 Диана Тодорова Димитрова СОУ "Железник" Стара Загора Стара Загора
4
70
10
77 Димитър Петров Димитров СОУ "Железник" Стара Загора Стара Загора
4
70
10
78 Ивайло Тихомиров Мустакеров II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
4
70
10
79 Кристиан Руменов Данев НУ "Димитър Благоев" Стара Загора Стара Загора
4
70
10
80 Надежда Ивайлова Кършакова НУ "Димитър Благоев" Стара Загора Стара Загора
4
70
10
81 Павел Тихомиров Петков СОУ "Железник" Стара Загора Стара Загора
4
70
10
82 Петя Георгиева Николова XI ОУ "Николай Лилиев" Стара Загора Стара Загора
4
70
10
83 Пламена Дончева Донева II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
4
70
10
84 Радо Руменов Арабаджиков СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
4
70
10
85 Алекс Даниелов Господинов VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
4
65
11
86 Антонио Антонов Тонев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
4
65
11
87 Дафина Веселинова Христова СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
4
65
11
88 Димитър Христов Талазов IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
4
65
11
89 Иван Станиславов Пенев VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
4
65
11
90 Ивелина Стойчева Стойчева СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
4
65
11
91 Кристина Димитрова Джелебова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
4
65
11
92 Михаил Николов НИколов II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
4
65
11
93 Радо Тодоров Тодоров II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
4
65
11
94 Селена Суилова Кънчева II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
4
65
11
95 Велислава Иванова Иванова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
4
60
12
96 Габриела Костадинова Костова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
4
60
12
97 Джелина Данчева Маринова IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
4
60
12
98 Иван Колев Колев VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
4
60
12
99 Иван Руменов Минчев ЧОУ "Елин Пелин" Стара Загора Стара Загора
4
60
12
100 Янита Петрова Кючукова СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
4
60
12
101 Атанас Красимиров Атанасов СОУ "Максим Горки" Стара Загора Стара Загора
4
55
13
102 Дамяна Начева Колева VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
4
55
13
103 Деница Георгиева Георгиева IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
4
55
13
104 Мария Радославова Радославова СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
4
55
13
105 Никола Анатолиева Тезиева IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
4
55
13
106 Петко Живков Тодоров НУ "Димитър Благоев" Стара Загора Стара Загора
4
55
13
107 Симона Борисова Стоянова VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
4
55
13
108 Доротея Антонова Желязкова V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
4
50
14
109 Стилиян Радославов Стоилов IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
4
50
14
110 Димчо Живков Желязков V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
4
35
15
111 Татяна Драгомирова Радева СОУ "Иван Вазов" Стара Загора Стара Загора
4
35
15

Назад