КЛАСИРАНЕ НА УЧАСТНИЦИТЕ ОТ 3. КЛАС
в международното математическо състезание „ЕВРОПЕЙСКО КЕНГУРУ”,
явили се на 23 март 2013 година в гр. Стара Загора

No
Име, фамилия
Училище
Град
Област
Клас
Точки
Място
1 Ванеса Маринова Танева VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
3
110
1
2 Дарена Светлозарова Серкизова IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
3
110
1
3 Мартин Георгиев Колев V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
3
110
1
4 Георги Атанасов Захариев СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
3
100
2
5 Мария Василева Степанчева V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
3
100
2
6 Михаил Цветанов Стоянов II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
3
100
2
7 Павел Ясенов Павлов VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
3
100
2
8 Пламен Пламенов Овчаров СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
3
100
2
9 Владимира Теодорова Русинова XIII ОУ "Св. П. Хилендарски" Стара Загора Стара Загора
3
95
3
10 Вяра Владимирова Мирославова СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
3
95
3
11 Десислава Стоянова Пенева II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
3
95
3
12 Александър Иванов Соколов СОУ "Максим Горки" Стара Загора Стара Загора
3
85
4
13 Анита Валентинова Вълкова СОУ "Максим Горки" Стара Загора Стара Загора
3
85
4
14 Борис Миленов Добрев IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
3
85
4
15 Дамян Янчев Балев VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
3
85
4
16 Кристиян Пламенов Стоянов VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
3
85
4
17 Михаил Иванов Генов СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
3
85
4
18 Сара Пламенова Иванова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
3
85
4
19 Десислава Станиславова Андасорова IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
3
80
5
20 Здравко Пламенов Русев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
3
80
5
21 Ивет Руменова Караиванова СОУ "Максим Горки" Стара Загора Стара Загора
3
80
5
22 Магдалена Илиева Вълчева II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
3
80
5
23 Мартин Стефанов Лесов СОУ "Максим Горки" Стара Загора Стара Загора
3
80
5
24 Нели Георгиева Иванова II ОУ "Св. П. Хилендарски" Раднево Стара Загора
3
80
5
25 Стилиян Стилиянов Стефанов II ОУ "Св. П. Хилендарски" Раднево Стара Загора
3
80
5
26 Ясен Пламенов Гочев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
3
80
5
27 Александра Станимирова Ченалова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
3
75
6
28 Божидара Стоянова Пешева IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
3
75
6
29 Велина Господинова Митева V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
3
75
6
30 Виктория Пламенова Атанасова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
3
75
6
31 Димитър Иванов Жеков ОУ "Васил Левски" Чирпан Стара Загора
3
75
6
32 Мая Иванова Иванова V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
3
75
6
33 Момчил Елинов Семерджиев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
3
75
6
34 Николай Пеев Червенков IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
3
75
6
35 Памела Дончева Донева V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
3
75
6
36 Стелияна Христова Чакърова IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
3
75
6
37 Стефан Владимиров Шинов VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
3
75
6
38 Теодор Красимиров Кръстев VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
3
75
6
39 Томислав Живодаров Койчев I ОУ "Св. П. Хилендарски" Гълъбово Стара Загора
3
75
6
40 Адриана Тодорова Гайдова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
3
70
7
41 Александра Маринова Гогошева СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
3
70
7
42 Йордан Найденов Найденов VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
3
70
7
43 Валентин Руменов Георгиев СОУ "Железник" Стара Загора Стара Загора
3
65
8
44 Виктория Желязкова Кабаиванова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
3
65
8
45 Ивайло Данаилов Георгиев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
3
65
8
46 Росица Георгиева Кочеренко СОУ "Максим Горки" Стара Загора Стара Загора
3
65
8
47 Антоанета Момчилова Желева V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
3
60
9
48 Константинос Псилягос Танев НУ "Димитър Благоев" Стара Загора Стара Загора
3
60
9
49 Мария Бойчева Неделчева СОУ "Иван Вазов" Стара Загора Стара Загора
3
60
9
50 Мария Миланова Кьосева СОУ "Максим Горки" Стара Загора Стара Загора
3
60
9
51 Михаил Юлиянов Цветков СОУ "Максим Горки" Стара Загора Стара Загора
3
60
9
52 Павел Николов Байчев ОУ "Васил Левски" Чирпан Стара Загора
3
60
9
53 Свилен Илиянов Иванов VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
3
60
9
54 Мила Димитрова Малешкова VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
3
55
10
55 Миглена Станиславова Русева VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
3
50
11
56 Моника Веселинова Матева VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
3
50
11
57 Нелина Йонкова Иванова IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
3
50
11
58 Румен Вълчев Кръстев VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
3
50
11
59 Даниел Пламенов Тодоров II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
3
45
12
60 Димитър Иванов Пенев VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
3
45
12
61 Мартин Танев Милев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
3
45
12
62 Жулиен Красимиров Вълков II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
3
40
13
63 Симон-Даниел Веселинов Манев VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
3
35
14
64 Александра Минкова Михайлова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
3
30
15
65 Кристиян Александров Ангелов II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
3
30
15

Назад