КЛАСИРАНЕ НА УЧАСТНИЦИТЕ ОТ 2. КЛАС
в международното математическо състезание „ЕВРОПЕЙСКО КЕНГУРУ”,
явили се на 23 март 2013 година в гр. Стара Загора

No
Име, фамилия
Училище
Град
Област
Клас
Точки
Място
1 Александър Атанасов Атанасов IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
2
95
1
2 Чавдар Иванов Чуков II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
2
95
1
3 Мартин Даниелов Казаков VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
2
90
2
4 Мартин Петров Петров V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
2
90
2
5 Деница Михайлова Методиева VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
2
85
3
6 Кристиян Илиянов Илиев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
2
85
3
7 Лора Боянова Енчева II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
2
85
3
8 Пламена Стайкова Стайкова IX ОУ "Веселин Ханчев" Стара Загора Стара Загора
2
85
3
9 Светослав Мирославов Карабалиев VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
2
85
3
10 Тина Николаева Калчева II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
2
85
3
11 Тодор Цанков Христов II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
2
85
3
12 Александър Тихомиров Русанин XIII ОУ "Св. П. Хилендарски" Стара Загора Стара Загора
2
80
4
13 Димитър Димитров Димитров XI ОУ "Николай Лилиев" Стара Загора Стара Загора
2
80
4
14 Калина Емилова Пенкова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
2
80
4
15 Николай Иванов Атанасов VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
2
80
4
16 Тихомир Стефанов Кръстев II ОУ "Св. П. Хилендарски" Раднево Стара Загора
2
80
4
17 Явор Иванов Япаджиев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
2
80
4
18 Иван Боянов Марков VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
2
75
5
19 Иван Николаев Андонов VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
2
75
5
20 Иванина Славова Зюмбюлева I ОУ "Георги Бакалов" Стара Загора Стара Загора
2
75
5
21 Кристан Антонов Тончев СОУ "Максим Горки" Стара Загора Стара Загора
2
75
5
22 Люсиен Димитров Тенев V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
2
75
5
23 Люцкан Георгиев Георгиев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
2
75
5
24 Никол Валериева Съртманджиева СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
2
75
5
25 Павла Иванова Керцадова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
2
75
5
26 Петя Стаменова Желева II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
2
75
5
27 Симеон Евгениев Милушев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
2
75
5
28 Антония Христова Димитрова II ОУ "Св. П. Хилендарски" Раднево Стара Загора
2
70
6
29 Белослава Руменова Дражева II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
2
70
6
30 Берке Тунджай Йозтюрк VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
2
70
6
31 Вяра Генчева Атанасова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
2
70
6
32 Димитър Георгиев Скерлев II ОУ "Св. П. Хилендарски" Раднево Стара Загора
2
70
6
33 Йоан Иванов Иванов VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
2
70
6
34 Кристиян Петров Джамбазов II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
2
70
6
35 Никола Сергеев Матев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
2
70
6
36 Пламена Николаева Ситева II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
2
70
6
37 Радан Иванов Иванов VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
2
70
6
38 Алекс Иванов Иванов II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
2
65
7
39 Божена Петкова Кълвачева СОУ "Максим Горки" Стара Загора Стара Загора
2
65
7
40 Денислав Динев Динев XIII ОУ "Св. П. Хилендарски" Стара Загора Стара Загора
2
65
7
41 Елеонора Малешкова Димова XIII ОУ "Св. П. Хилендарски" Стара Загора Стара Загора
2
65
7
42 Константин Йорданов Кондев VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
2
65
7
43 Никол Живкова Желязкова СОУ "Васил Левски" Стара Загора Стара Загора
2
65
7
44 Никол Неделчева Нунева I ОУ "Георги Бакалов" Стара Загора Стара Загора
2
65
7
45 Петя Начева Славеева II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
2
65
7
46 Пламен Красимиров Попов II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
2
65
7
47 Ралица Пейчева Пеева XIII ОУ "Св. П. Хилендарски" Стара Загора Стара Загора
2
65
7
48 Яница Пеева Симеонова IV ОУ "Кирил Христов" Стара Загора Стара Загора
2
65
7
49 Александра Саввас Темекониду II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
2
60
8
50 Виктория Христова Петрова VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
2
60
8
51 Георги Евгениев Стойков V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
2
60
8
52 Ивайла Динкова Георгиева I ОУ "Георги Бакалов" Стара Загора Стара Загора
2
60
8
53 Иван Павлов Павлов СОУ "Максим Горки" Стара Загора Стара Загора
2
60
8
54 Мария-Антоанета Даниелова Кършакова СОУ "Максим Горки" Стара Загора Стара Загора
2
60
8
55 Пламен Ивелинов Христов II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
2
60
8
56 Ярослав Александров Ярославов VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
2
60
8
57 Вяра Росенова Кемалова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
2
55
9
58 Даяна Станимирова Калчева II ОУ "Св. П. Хилендарски" Раднево Стара Загора
2
55
9
59 Дениз Мехмед Кехайова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
2
55
9
60 Йоан Йорданов Йорданов V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
2
55
9
61 Кристина Каменова Копаранова СОУ "Максим Горки" Стара Загора Стара Загора
2
55
9
62 Мирослав Стоянов Стоянов XI ОУ "Николай Лилиев" Стара Загора Стара Загора
2
55
9
63 Никола Стефанов Стефанов VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
2
55
9
64 Ванеса Галинова Ганчева I ОУ "Георги Бакалов" Стара Загора Стара Загора
2
50
10
65 Иван Асенов Иванов XI ОУ "Николай Лилиев" Стара Загора Стара Загора
2
50
10
66 Петър Иванов Богданов VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
2
45
11
67 Теодор Маринов Маринов II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
2
45
11
68 Димитър Димитров Славов VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
2
40
12
69 Доника Стоянова Божева XIII ОУ "Св. П. Хилендарски" Стара Загора Стара Загора
2
40
12
70 Мариса Станимирова Дочева XIII ОУ "Св. П. Хилендарски" Стара Загора Стара Загора
2
40
12
71 Емил Тилчев Тилев II ОУ "Св. П. Хилендарски" Раднево Стара Загора
2
35
13
72 Тенко Георгиев Димитров II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
2
35
13
73 Александър Руменов Йорданов II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
2
25
14
74 Марк Мартин Иванов II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
2
15
15

Назад