КЛАСИРАНЕ НА УЧАСТНИЦИТЕ ОТ 1. КЛАС
в международното математическо състезание „ЕВРОПЕЙСКО КЕНГУРУ”,
явили се на 23 март 2013 година в гр. Стара Загора

No
Име, фамилия
Училище
Град
Област
Клас
Точки
Място
1 Божидар Георгиев Киров V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
1
70
1
2 Борислав Николаев Трифонов II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
70
1
3 Виолета Димитрова Динева V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
1
70
1
4 Йоан Йовчев Йовчев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
70
1
5 Михайл Петков Михайлов II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
70
1
6 Виктор Борисов Христов НУ "Димитър Благоев" Стара Загора Стара Загора
1
65
2
7 Виктор Живков Колев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
65
2
8 Виолина Данаилова Златанова VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
1
65
2
9 Денислав Стоянов Баджаков V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
1
65
2
10 Йоана Красимирова Маркова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
65
2
11 Мадлен Пламенова Христозова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
65
2
12 Никола Иванов Дринков V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
1
65
2
13 Паомина Стефанова Кисьова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
65
2
14 Светломир Веселинов Владов VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
1
65
2
15 Славка Йонкова Йотова НУ "Димитър Благоев" Стара Загора Стара Загора
1
65
2
16 Юлияна Пламенова Петкова V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
1
65
2
17 Александър Светославов Терзийски VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
1
60
3
18 Антоана Иванова Керцадова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
60
3
19 Виктория Красимирова Кънева II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
60
3
20 Денис Апостолов Митев VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
1
60
3
21 Деница Евгениева Генчева II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
60
3
22 Клара Маринова Узунова V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
1
60
3
23 Лея Гошева Гочева НУ "Димитър Благоев" Стара Загора Стара Загора
1
60
3
24 Невена Дойнова Трифонова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
60
3
25 Пламена Пенева Халдърова ЧОУ "Елин Пелин" Стара Загора Стара Загора
1
60
3
26 Христина Раданова Дечева V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
1
60
3
27 Боримир Борисов Кърчев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
55
4
28 Борис Делянов Динев V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
1
55
4
29 Клаудио Мулдакай II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
55
4
30 Любен Любенов Карбанов II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
55
4
31 Николай Генадиев Василев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
55
4
32 Петър Петков Йовчев VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
1
55
4
33 Пламена Стойчева Тодорова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
55
4
34 Преслава Михайлова Михалева II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
55
4
35 Росица Иванова Мърмарова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
55
4
36 Александър Иванов Иванов НУ "Димитър Благоев" Стара Загора Стара Загора
1
50
5
37 Димитър Живков Жеков II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
50
5
38 Димитър Росенов Божинов НУ "Димитър Благоев" Стара Загора Стара Загора
1
50
5
39 Емилиян Събинов Великов V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
1
50
5
40 Йордан Станимиров Сотиров I ОУ "Георги Бакалов" Стара Загора Стара Загора
1
50
5
41 Кирил Желязков Желязков V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
1
50
5
42 Никола Николаев Ангелинав VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
1
50
5
43 Тия Ахмед Мутражи II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
50
5
44 Христо Николаев Михов II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
50
5
45 Дея Миленова Митчева II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
45
6
46 Лора Александрова Минева II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
45
6
47 Магдалина Желева II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
45
6
48 Мартин Петков Вълканов II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
45
6
49 Росица Пеева Златарова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
45
6
50 Ангелина Георгиева Георгиева II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
40
7
51 Виктор Христво Колев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
40
7
52 Денис Антонов Тонев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
40
7
53 Елица Стилиянова Христова СОУ "Максим Горки" Стара Загора Стара Загора
1
40
7
54 Кольо Димов Димов II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
40
7
55 Мария Генова Бикова II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
40
7
56 Николай Иванов Тонев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
40
7
57 Стела Христова Колева II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
40
7
58 Стефан Златев Ташев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
40
7
59 Георги Димитров Димитров II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
35
8
60 Ивайла Христова Кардашлиева VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
1
35
8
61 Катрин Пенкова Пенева НУ "Димитър Благоев" Стара Загора Стара Загора
1
35
8
62 Михаел Ясенов Нанев VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
1
35
8
63 Даниела Петрова Петрова V ОУ "Митьо Станев" Стара Загора Стара Загора
1
30
9
64 Жани Янев Янев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
30
9
65 Иван Данаилов Иванов II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
30
9
66 Карина Георгиева Русева II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
25
10
67 Симеон Даниелав Петков II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
25
10
68 Мартин Георгиев Писаров VII ОУ "Методий Кусев" Стара Загора Стара Загора
1
20
11
69 Николай Николаев Станев II ОУ "П. Р. Славейков" Стара Загора Стара Загора
1
10
12
70 Божана Живкова Желязкова VI ОУ "Св. Никола" Стара Загора Стара Загора
1
5
13

Назад