Зимно математическо състезание
за ученици от ІІ до VІІ клас

Протокол с резултати - 25.02.2017 г., гр. Стара Загора

Име, презиме, фамилия
Училище
Клас
Точки
Място
1 Момчил Николаев Андонов VI ОУ "Св. Никола"
2
63
1
2 Мая Костадинова Костадинова IV ОУ "Кирил Христов"
2
52
2
3 Лъчезар Радостинов Славчев НУ "Димитър Благоев"
2
35
3
4 Кристиян Христов Гуглев V ОУ "Митьо Станев"
2
34
4
5 Дебора Милкова Георгиева II ОУ "П. Р. Славейков"
2
30
5
6 Петко Стоянов Иванов VI ОУ "Св. Никола"
2
30
5
7 Сиана Мирославова Събчева НУ "Димитър Благоев"
2
27
6
8 Максим Живков Танков НУ "Димитър Благоев"
2
24
7
9 Георги Димитров Димитров XI ОУ "Николай Лилиев"
2
23
8
10 Никола Христов Колев V ОУ "Митьо Станев"
2
19
9
11 Емил Бисеров Ангелов НУ "Димитър Благоев"
2
15
10
12 Кристиян Красимиров Дренчева НУ "Димитър Благоев"
2
15
10
13 Димитър Николаев Трифонов СУ "Иван Вазов"
2
14
11
14 Ивайла Мирославова Гочева НУ "Димитър Благоев"
2
14
11
15 Нелия Янчева Янева НУ "Димитър Благоев"
2
14
11
16 Николай Стоянов Николов НУ "Димитър Благоев"
2
14
11
17 Стойчо Иванов Стоев V ОУ "Митьо Станев"
2
14
11
18 Мартин Митков Молдуванов VI ОУ "Св. Никола"
2
12
12
19 Калина Калоянова Карачева V ОУ "Митьо Станев"
2
10
13
20 Яница Йорданова Михайлова V ОУ "Митьо Станев"
2
9
14
1 Никола Даниелов Стефанов СУ "Максим Горки"
3
59
1
2 Христина Стоянова Тенева СУ "Максим Горки"
3
56
2
3 Таня Валентинова Вълкова СУ "Максим Горки"
3
55
3
4 Станислав Данаилов Димов СУ "Максим Горки"
3
51
4
5 Никола Нанев Нанев СУ "Васил Левски"
3
50
5
6 Иван Веселинов Точев СУ "Максим Горки"
3
47
6
7 Никола Владиславов Петров СУ "Максим Горки"
3
45
7
8 Георги Иванов Соколов СУ "Максим Горки"
3
43
7
9 Матей Красимиров Чалъков СУ "Васил Левски"
3
43
7
10 Димитър Динков Пенев СУ "Максим Горки"
3
42
7
11 Дария-Елинор Иванова Маринова СУ "Максим Горки"
3
39
8
12 Велизар Спасов Гулев НУ "Димитър Благоев"
3
38
8
13 Алек Добринов Кръстев НУ "Димитър Благоев"
3
36
8
14 Георги Живков Желязков СУ "Максим Горки"
3
35
8
15 Моника Антонова Тонева СУ "Васил Левски"
3
35
8
16 Антоний Емилов Велев VI ОУ "Св. Никола"
3
33
9
17 Радост Калинова Танева VI ОУ "Св. Никола"
3
32
9
18 Дариан Тонков Тонев СУ "Железник"
3
31
9
19 Елена Стефанова Стефанова СУ "Максим Горки"
3
31
9
20 Рая Антонова Илиева V ОУ "Митьо Станев"
3
29
10
21 Божидар Генов Генов IV ОУ "Кирил Христов"
3
28
10
22 Мартин Мариянов Георгиев СУ "Васил Левски"
3
28
10
23 Рая Калоянова Кюранова СУ "Железник"
3
28
10
24 Христо Димитров Влайков СУ "Максим Горки"
3
27
10
25 Теодора Маринова Вангелова СУ "Железник"
3
26
10
26 Адриан Владимиров Георгиев IV ОУ "Кирил Христов"
3
23
11
27 Дейвид Николаев Нейков НУ "Димитър Благоев"
3
23
11
28 Ивет Чадарова Ангелова НУ "Димитър Благоев"
3
23
11
29 Мария Добринова Добрева IV ОУ "Кирил Христов"
3
23
11
30 Мартин Ивелинов Георгиев НУ "Димитър Благоев"
3
23
11
31 Марио Николаев Станев СУ "Васил Левски"
3
22
11
32 Митко Димов Бараков НУ "Димитър Благоев"
3
22
11
33 Стефан Миленов Минчев НУ "Димитър Благоев"
3
22
11
34 Дария АдбулХамид Ал-Али V ОУ "Митьо Станев"
3
21
11
35 Николай Иванов Недялков V ОУ "Митьо Станев"
3
21
11
36 Жаклин Венелинова Денчева НУ "Димитър Благоев"
3
17
12
37 Александър Димитров Димов НУ "Димитър Благоев"
3
15
12
38 Светлана Танева Маркова НУ "Димитър Благоев"
3
15
12
39 Йонко Йонков Желязков СУ "Васил Левски"
3
13
13
40 Патрисия Стоянова Кючукова НУ "Димитър Благоев"
3
13
13
41 Станимир Тодоров Иванов V ОУ "Митьо Станев"
3
13
13
42 Александър Георгиев Тотев СУ "Железник"
3
10
14
43 Белица Владимирова Бинева IV ОУ "Кирил Христов"
3
10
14
44 Кристина Матеева Матева V ОУ "Митьо Станев"
3
10
14
45 Мартин Йорданов Йорданов СУ "Железник"
3
10
14
46 Радина Маринова Милева СУ "Максим Горки"
3
10
14
47 Елвира Христова Костова НУ "Димитър Благоев"
3
5
15
48 Стилиян Иванов Мирчев V ОУ "Митьо Станев"
3
5
15
49 Цветелина Георгиева Петкова СУ "Васил Левски"
3
2
16
1 Николета Калинова Стойнова ОУ "Георги Кирков", гр . Казанлък
4
80
1
2 Йордан Красимиров Йовков VI ОУ "Св. Никола"
4
66
2
3 Георги Николаев Катеров II ОУ "П. Р. Славейков"
4
59
3
4 Иван-Александър Антонов Йосифов V ОУ "Митьо Станев"
4
48
4
5 Цвети Николаева Катерова II ОУ "П. Р. Славейков"
4
48
4
6 Габриела Бориславова Петрова V ОУ "Митьо Станев"
4
36
5
7 Даниел Златков Димитров II ОУ "П. Р. Славейков"
4
35
6
8 Парис Красимиров Иванов V ОУ "Митьо Станев"
4
35
6
9 Стилиян Маргаритов Томов IV ОУ "Кирил Христов"
4
35
6
10 Анжелика Бруно Калип II ОУ "П. Р. Славеков"
4
33
7
11 Здравка Стоянова Кючукова НУ "Димитър Благоев"
4
33
7
12 Динина Веселинова Димова V ОУ "Митьо Станев"
4
18
8
13 Боян Данаилов Джапунов ОУ "Мати Болгария", гр. Казанлък
4
17
9
14 Светослав Георгиев Начев НУ "Димитър Благоев"
4
17
9
15 Мартин Иванов Стоянов НУ "Димитър Благоев"
4
15
10
16 Естел Иванова Енчева V ОУ "Митьо Станев"
4
9
11
17 Денислав Ангелов Ангелов V ОУ "Митьо Станев"
4
5
12
18 Йоан Мариянов Иванов II ОУ "П. Р. Славейков"
4
4
13
1 Теодора Миленова Колева ППМГ "Гео Милев"
5
58
1
2 Десислава Маринова Маринова СУ "Максим Горки"
5
51
2
3 Елица Стилянова Христова СУ "Максим Горки"
5
51
2
4 Лея Гошева Гочева ППМГ "Гео Милев"
5
49
3
5 Пламена Николаева Малешкова V ОУ "Митьо Станев"
5
31
4
6 Жанина Соколова Гълъбова V ОУ "Митьо Станев"
5
26
5
7 Доника Росенова Русева СУ "Максим Горки"
5
23
6
8 Борис Делянов Динев V ОУ "Митьо Станев"
5
13
7
9 Десислава Красимирова Койчева V ОУ "Митьо Станев"
5
10
8
1 Страхил Стефанов Чернев СУ "П. К. Яворов", гр. Чирпан
6
60
1
2 Кристан Антонов Тончев СУ "Максим Горки"
6
59
2
3 Димитър Димитров Димитров ППМГ "Гео Милев"
6
56
3
4 Николай Иванов Атанасов ППМГ "Гео Милев"
6
55
3
5 Александър Боянов Бойчев V ОУ "Митьо Станев"
6
44
4
6 Александър Ганчев Абаджиев VI ОУ "Св. Никола"
6
26
5
7 Деляна Тодорова Щерева V ОУ "Митьо Станев"
6
18
6
8 Теодора Тошкова Пенева V ОУ "Митьо Станев"
6
16
6
9 Дебора Неделчева Стоянова V ОУ "Митьо Станев"
6
13
7
10 Александра Мирославова Делева V ОУ "Митьо Станев"
6
10
7
1 Теодор Живков Тантов ППМГ "Гео Милев"
7
72
1
2 Томислав Живодаров Койчев ППМГ "Гео Милев"
7
70
2
3 Валентин Миленов Михайлов ППМГ "Гео Милев"
7
38
3
4 Александър Иванов Соколов СУ "Максим Горки"
7
33
4

Назад