XXIII математически турнир Д-р Петър Берон” , посветен на 1 ноември – Ден на народните будители,
за ученици от ІІ до VІІ клас

Протокол с резултати - 29.10.2016 г., гр. Стара Загора

No
Име, презиме и фамилия
училище
клас
точки
място
1
Калоян Николаев Кацаров ОУ "Веселин Ханчев" 2 клас 56 1
2
Петър Георгиев Колев ОУ "Митьо Станев" 2 клас 48 2
3
Кристиян Христов Гуглев ОУ "Митьо Станев" 2 клас 43 3
4
Десислав Миленов Генов ОУ "П. Хилендарски" - Раднево 2 клас 33 4
5
Мартина Петрова Атанасова ОУ "Митьо Станев" 2 клас 33 4
6
Георги Димитров Димитров ОУ "Николай Лилиев" 2 клас 31 5
7
Георги Георгиев Грудев ОУ "Митьо Станев" 2 клас 18 6
8
Мария Георгиева Димитрова ОУ "П. Хилендарски" - Раднево 2 клас 15 7
9
Никола Христов Димитров ОУ "Кирил Христов" 2 клас 15 7
10
Сияна Мирославова Маринова ОУ "Митьо Станев" 2 клас 15 7
11
Щерьо Щерев Щерев ОУ "Кирил Христов" 2 клас 15 7
12
Димитър Христов Славов ОУ "Веселин Ханчев" 2 клас 13 8
13
Венета Светлинова Стойкова ОУ "Веселин Ханчев" 2 клас 10 9
14
Полина Христова Радева ОУ "Митьо Станев" 2 клас 10 9
15
Рая Георгиева Налбантова ОУ "П. Хилендарски" - Раднево 2 клас 5 10
1
Георги Иванов Соколов СУ "Максим Горки" 3 клас 65 1
2
Ивана Ангелова Ковачева ОУ "Св. Никола" 3 клас 55 2
3
Станислав Данаилов Димов СУ "Максим Горки" 3 клас 54 3
4
Никола Даниелов Стефанов СУ "Максим Горки" 3 клас 48 4
5
Таня Валентинова Вълкова СУ "Максим Горки" 3 клас 48 4
6
Мартин Мариянов Георгиев СУ "Васил Левски" 3 клас 45 5
7
Дейвид Николаев Нейков НУ  "Димитър Благоев " 3 клас 42 6
8
Христина Стоянова Тенева СУ "Максим Горки" 3 клас 41 7
9
Вероника Валентинова Ганева ОУ "Кирил Христов" 3 клас 34 8
10
Иван Веселинов Точев СУ "Максим Горки" 3 клас 28 9
11
Димитър Динков Пенев СУ "Максим Горки" 3 клас 23 10
12
Габриела Миткова Стоянова ОУ "Кирил Христов" 3 клас 21 11
13
Адриан Владимиров Георгиев ОУ "Кирил Христов" 3 клас 20 12
14
Иван Динев Динев ОУ "Кирил Христов" 3 клас 18 13
15
Мария Миленова Маркова НУ  "Димитър Благоев " 3 клас 18 13
16
Александър Евгениев Семерджиев СУ "Васил Левски" 3 клас 15 14
17
Борис Пламенов Василев СУ "Васил Левски" 3 клас 15 14
18
Магдалена Стефанова Илчева ОУ "Кирил Христов" 3 клас 15 14
19
Мария Енчева Атанасова НУ  "Димитър Благоев " 3 клас 15 14
20
Митко Димов Бараков НУ  "Димитър Благоев " 3 клас 15 14
21
Симона Ганчева Желева ОУ "Кирил Христов" 3 клас 15 14
22
Живко Петров Арбалов НУ  "Димитър Благоев " 3 клас 10 15
23
Любомил Милчев Ганев НУ  "Димитър Благоев " 3 клас 10 15
24
Живко Иванов Желязков НУ  "Димитър Благоев " 3 клас 5 16
1
Николета Калинова Стойнова ОУ "Георги Кирков " , гр. Казанлък 4 клас 62 1
2
Цвети Николаева Катерова ОУ "П. Р. Славейков" 4 клас 50 2
3
Александър Руменов Данчев ОУ "Митьо Станев" 4 клас 48 3
4
Светлин Живков Павлов ОУ "Кирил Христов" 4 клас 44 4
5
Никола Николаев Парушев СУ "Васил Левски" 4 клас 42 5
6
Димитър Драгиев Драгиев НУ  "Димитър Благоев " 4 клас 41 6
7
Димитър Енчев Енев ОУ "Митьо Станев" 4 клас 37 7
8
Веселина Светославова Тенева ОУ "П. Р. Славейков" 4 клас 36 8
9
Георги Николаев Катеров ОУ "П. Р. Славейков" 4 клас 33 9
10
Стефани Станимирова Стоянова ОУ "Митьо Станев" 4 клас 32 10
11
Симеон Ивайлов Петков НУ  "Димитър Благоев " 4 клас 31 11
12
Любомира Христова Джакова ОУ "П. Р. Славейков" 4 клас 28 12
13
Иван -Александър Антонов Йосифов ОУ "Митьо Станев" 4 клас 27 13
14
Жоро Иванов Якаджиев ОУ "П. Р. Славейков" 4 клас 26 14
15
Петър Мартинов Първанов ОУ "Кирил Христов" 4 клас 26 14
16
Кристина Миткова Митева ОУ "Кирил Христов" 4 клас 23 15
17
София Георгиева Димова ОУ "Кирил Христов" 4 клас 23 15
18
Божидар Костадинов Главчев НУ  "Димитър Благоев " 4 клас 21 15
19
Християн Ивайлов Кирилов НУ  "Димитър Благоев " 4 клас 19 15
20
Никола Кирилов Кирилов ОУ "Св. Никола" 4 клас 18 15
21
Стилиян Маргаритов Томов ОУ "Кирил Христов" 4 клас 18 15
22
Христина Златкова Генчева СУ "Васил Левски" 4 клас 16 16
23
Кристиана Веселинова Димитрова СУ "Васил Левски" 4 клас 13 16
24
Павел Петров Станчев ОУ "П. Р. Славейков" 4 клас 13 16
25
Светлин Маринов Сандев ОУ "Кирил Христов" 4 клас 13 16
26
Стилиян Иванов Рашев ОУ "П. Р. Славейков" 4 клас 13 16
27
Нора Атанасова Янкабакова ОУ "П. Р. Славейков" 4 клас 8 17
28
Виктор Самуилов Стоянова ОУ "Веселин Ханчев" 4 клас 5 18
29
Виктория Галинова Ненова СУ "Васил Левски" 4 клас 5 18
30
Виктория Анатолиева Мешкова ОУ "Св. Никола" 4 клас 1 19
31
Габриела Юриева Грозева ОУ "Кирил Христов" 4 клас 10 16
32
Стоян Димитров Яръков ОУ "Кирил Христов" 4 клас 8 17
1
Теодора Миленова Колева ППМГ "Гео Милев" 5 клас 63 1
2
Йоан Ивов Желев СУ "Васил Левски" 5 клас 61 2
3
Виктория Дианова Тодорова ППМГ "Гео Милев" 5 клас 52 3
4
Паола Янилинова Павлова ППМГ "Гео Милев" 5 клас 48 4
5
Камелия Красимирова Желева ППМГ "Гео Милев" 5 клас 41 5
6
Момчил Валери Митков ППМГ "Гео Милев" 5 клас 40 6
7
Симона Илиева Илиева СУ "Максим Горки" 5 клас 38 7
8
Спас Спасов Хаджиев ОУ "Кирил Христов" 5 клас 38 7
9
Доника Росенова Русева СУ "Максим Горки" 5 клас 36 8
10
Елица Стилиянова Христова СУ "Максим Горки" 5 клас 35 9
11
Лазар Миленов Миланов СУ "Максим Горки" 5 клас 33 10
12
Христо Николаев Колев ОУ "Кирил Христов" 5 клас 32 11
13
Никол Драгомирова Канева ОУ "Кирил Христов" 5 клас 28 12
14
Божидар Тодоров Воев СУ "Максим Горки" 5 клас 27 13
15
Стелиан Свиленов Чукуров СУ "Максим Горки" 5 клас 26 14
16
Николай Трифонов Колев ОУ "Кирил Христов" 5 клас 18 15
17
Ивайло Стоянов Балев СУ "Максим Горки" 5 клас 15 16
18
Маноел Насков Начев ОУ "Кирил Христов" 5 клас 13 17
19
Мария Генова Бикова ОУ "П. Р. Славейков" 5 клас 13 17
20
Моника Любомирова Тончева ОУ "Кирил Христов" 5 клас 10 18
21
Йордан Станимиров Сотиров ОУ "Кирил Христов" 5 клас 5 19
1
Димитър Димитров Димитров ППМГ "Гео Милев" 6 клас 59 1
2
Мартин Петров Петров ППМГ "Гео Милев" 6 клас 48 2
3
Николай Иванов Атанасов ППМГ "Гео Милев" 6 клас 44 3
4
Мирослав Динков Минчев ППМГ "Гео Милев" 6 клас 38 4
5
Люсиен Димитров Тенев ППМГ "Гео Милев" 6 клас 37 5
6
Светослав Мирославов Карабалиев ППМГ "Гео Милев" 6 клас 37 5
7
Чавдар Иванов Чуков ППМГ "Гео Милев" 6 клас 36 6
8
Вяра Генчева Атанасова ППМГ "Гео Милев" 6 клас 34 7
9
Христо Недялков Гидиков ППМГ "Гео Милев" 6 клас 28 8
10
Божена Петкова Кълвачева ППМГ "Гео Милев" 6 клас 18 9
1
Мартин Георгиев Колев ППМГ "Гео Милев" 7 клас 72 1
2
Теодор Живков Танков ППМГ "Гео Милев" 7 клас 68 2
3
Валентин Миленов Михайлов ППМГ "Гео Милев" 7 клас 33 3

Назад