XIX-то Математическо състезание "Великденски ЕЛИПСОИД"
за ученици от ІІ до VІ клас

Протокол с резултати - 8.04.2017 г., гр. Стара Загора

Име Презиме Фамилия
Училище
Клас
Точки
Място
1
Ивет Николаева Колева II ОУ "Св. П. Хилендарски" гр.Раднево 2 75 1
2
Мартин Иванов Димов 109 ОУ "Христо Смирненски" гр. София 2 72 2
3
Дария Венцеславова Христакиева V ОУ "Митьо Станев" 2 63 3
4
Мартина Петрова Атанасова V ОУ "Митьо Станев" 2 56 4
5
Станимир Динков Динков СУ "Иван Вазов" 2 54 5
6
Мая Костадинова Костадинова IV ОУ "Кирил Христов" 2 50 6
7
Кристиян Христов Гуглев V ОУ "Митьо Станев" 2 47 7
8
Калоян Николаев Кацаров IX ОУ "Веселин Ханчев" 2 46 8
9
Георги Димитров Димитров XI ОУ "Николай Лилиев" 2 44 9
10
Виктория Петрова Петрова II ОУ "Св. П. Хилендарски" гр.Раднево 2 39 10
11
Жанет Иванова Петкова V ОУ "Митьо Станев" 2 23 11
12
Карина Владимирова Стоянова XIII ОУ 2 21 12
13
Никола Христов Колев V ОУ "Митьо Станев" 2 18 13
14
 Галин Петров Продански СУ "Иван Вазов" 2 10 14
15
Иван Костадинов Иванов СУ "Иван Вазов" 2 10 14
16
Константин Светославов Годинов СУ "Иван Вазов" 2 4 15
1
Галияна Деянова Вълчева ОУ "Алеко Константинов" Димитровград 3 72 1
2
Георги Иванов Соколов СУ "Максим Горки" 3 71 2
3
Христина Стоянова Тенева СУ "Максим Горки" 3 69 3
4
Димитър Динков Пенев СУ "Максим Горки" 3 67 4
5
Никола Даниелов Стефанов СУ "Максим Горки" 3 67 4
6
Станислав Данаилов Димов СУ "Максим Горки" 3 67 4
7
Велизар Маринов Маринов СУ "Васил Левски" 3 63 5
8
Елена Стефанова Стефанова СУ "Максим Горки" 3 63 5
9
Таня Валентинова Вълкова СУ "Максим Горки" 3 63 5
10
Никола Нанев Нанев СУ "Васил Левски" 3 62 6
11
Иван Веселинов Точев СУ "Максим Горки" 3 55 7
12
Никола Владиславов Петров СУ "Максим Горки" 3 53 8
13
Дария-Елинор Иванова Маринова СУ "Максим Горки" 3 42 9
14
Николай Георгиев Вълков II ОУ "П. Р. Славейков" 3 40 10
15
Анастасия Михайлова Генева СУ "Васил Левски" 3 37 11
16
Рая  Калоянова Кюранова СУ "Железник" 3 36 12
17
Борис Пламенов Василев СУ "Васил Левски" 3 35 13
18
Рая Антонова Илиева V ОУ "Митьо Станев" 3 35 13
19
Христо Димитров Влайков СУ "Максим Горки" 3 35 13
20
Дейвид Николаев Нейков НУ "Димитър Благоев" 3 31 14
21
Елица Живкова Желева СУ "Васил Левски" 3 30 15
22
Теодора Маринова Вангелова СУ "Железник" 3 30 15
23
Радина Маринова Милева СУ "Максим Горки" 3 28 16
24
Белица Владимирова Бинева IV ОУ "Кирил Христов" 3 27 17
25
Дариан Тонков Тонев СУ "Железник" 3 26 18
26
Цветелина Георгиева Петкова СУ "Васил Левски" 3 23 19
27
Мартин Йорданов Йорданов СУ "Железник" 3 20 20
28
Филип Даниел Танев СУ "Максим Горки" 3 18 21
29
Христина Александрова Зарубина СУ "Иван Вазов" 3 15 22
30
Митко Димов Бараков НУ "Димитър Благоев" 3 10 23
31
Никола Георгиев Петров СУ "Железник" 3 10 23
32
Живко Иванов Желязков НУ "Димитър Благоев" 3 7 24
1
Николета Калинова Стойнова ОУ "Георги Кирков", гр . Казанлък 4 72 1
2
Никола Николаев Парушев СУ "Васил Левски" 4 38 2
3
Ванеса Иванова Вълчева СУ "Иван Вазов" 4 29 3
4
Деница Нейкова Иванова IX ОУ "Веселин Ханчев" 4 24 4
5
Йордан Красимиров Йовков VI ОУ "Св. Никола" 4 20 5
1
Виктория Дианова Тодорова ППМГ "Гео Милев" 5 55 1
2
Кристиан Венциславов Христакиев ППМГ "Гео Милев" 5 55 1
3
Паола Павлова ППМГ "Гео Милев" 5 45 2
4
Ивайло Стоянов Балев СУ "Максим Горки" 5 33 3
5
Пламен Бойчев Желев ППМГ "Гео Милев" 5 27 4
6
Леа Гошева Гочева ППМГ "Гео Милев" 5 20 5
1
Димитър Димитров Димитров ППМГ "Гео Милев" 6 28 1
2
Александър Бойчев V ОУ "Митьо Станев" 6 22 2
3
Иван Димитров Узунов V ОУ "Митьо Станев" 6 15 3
4
Никол Живкова Желязкова V ОУ "Митьо Станев" 6 15 3

Назад